Ankieta w kościele

Kilka tygodni temu rozdaliśmy ludziom przychodzącym do naszej Bazyliki (Lublin) ankietę dotyczącą naszej posługi i działalności klasztoru.

Ma ona kilka celów. Przede wszystkim budowanie wspólnej wizji i zaangażowanie naszych wiernych. Chcielibyśmy, aby każdy wiedział, że to także jego kościół, a remont (za grube pieniądze) jest z myślą o naszych wspólnych projektach i posłudze dla Kościoła w Lublinie.

Odzew jest naprawdę duży. Jest jakaś niezwykła radość w ludziach pobierających ankiety.

A głosy są najróżniejsze: i pozytywne i negatywne. Ankieta ma też swój wydźwięk wewnątrz klasztoru.

TU MOŻNA ZOBACZYĆ ANKIETĘ (pdf)

Ps. Inspiracja (i ostatnie pytanie, które najbardziej się wszystkim podoba) pochodzi od ks. Wojciecha Drozdowicza. Wyniki jego ankiety były publikowane w KAIu.

 


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Stanisław Nowak OP

Stanisław Nowak OP na Liturgia.pl

Dominikanin, kantor, rekolekcjonista. Absolwent teologii na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Pracę magisterską poświęcił zagadnieniu egzegezy wyrażenia „pieśń nowa” w Starym Testamencie. Pracownik Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Od lat zajmuje się wtajemniczeniem w chrześcijaństwo ochrzczonych dorosłych oraz mistagogią. Uczy chorału młodych dominikanów oraz prowadzi grupę modlitwy średniowiecznym śpiewem – Vigilantes.