Ankieta'

Kierując się pewną już tradycją, prośbami co poniektórych blogerów, jak też własną ciekawością, chciałbym rozpisać wewnętrzną mini-ankietkę.

Drodzy Użytkownicy! Pytanie będzie jedno. O czym chcielibyście czytać na blogach? To oczywiście nie znaczy, że teraz będziemy tonem nieznoszącym sprzeciwu "prosić" poszczególnych blogerów, żeby pisali na zadany temat. Wybór problematyki należy tylko i wyłącznie do nich. Chodzi tylko o to, że być może niektórzy z nich byliby skłonni jakieś chciane przez Was tematy poruszyć czy wyjaśnić. Zapraszam do odpowiadania.

 


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Tomasz Dekert

Tomasz Dekert na Liturgia.pl

Urodzony w 1979 r., doktor religioznawstwa UJ, wykładowca w Instytucie Kulturoznawstwa Akademii Ignatianum w Krakowie. Główne zainteresowania: literatura judaizmu intertestamentalnego, historia i teologia wczesnego chrześcijaństwa, chrześcijańska literatura apokryficzna, antropologia kulturowa (a zwłaszcza możliwości jej zastosowania do poprzednio wymienionych dziedzin), języki starożytne. Autor książki „Teoria rekapitulacji Ireneusza z Lyonu w świetle starożytnych koncepcji na temat Adama” (WAM, Kraków 2007) i artykułów m.in. w „Teofilu”, „Studia Laurentiana” i „Studia Religiologica”. Mąż, ojciec czterech córek i dwóch synów.

Ankieta

Po usunięciu awarii internetu w krakowskim klasztorze, najchętniej napisałbym coś o kryzysie gospodarczym i pomysłach polskiego rządu na jego przekroczenie. Nie o tym jednak tych słów kilka.

Po usunięciu awarii internetu w krakowskim klasztorze, najchętniej napisałbym coś o kryzysie gospodarczym i pomysłach polskiego rządu na jego przekroczenie. Nie o tym jednak tych słów kilka.

none


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Tomasz Grabowski OP

Tomasz Grabowski OP na Liturgia.pl

Od początku zaangażowany w działalność Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego, w latach 2005-2010 jego dyrektor, a od przekształcenia w Fundację – prezes w latach 2010-2016. Od września 2016 r. prezes Wydawnictwa Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego „W drodze” w Poznaniu i stały współpracownik Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.