Fryderyk: Utwór roku

Nie znam się, więc nie powinienem się na ten temat wypowiadać. Niemniej, na tyle trudno mi to przemilczeć, że się jednak wypowiem. Fryderykową nagrodę w kategorii utwór roku przyznano tej piosence.

http://www.youtube.com/watch?v=9Nyff9wfd3U|image=http://i1.ytimg.com/vi/9Nyff9wfd3U/1.jpg

 

Serio?

Wspomnę tylko, że stowarzyszenie, które rozdaje Fryderyki chlubi się między innymi tym, że jego celem jest: „udzielanie pomocy, inicjowanie i wspomaganie dziedzin twórczości o trwałych wartościach kulturalnych, propagowanie twórczości polskiej, ze szczególnym uwzględnieniem tych rodzajów, które reprezentują wysokie walory artystyczne i wychowawcze”. Wychowawcze powiadasz…?


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

  • Kawałki

    Słuchałem muzyki Nicka Cave’a. Kolejnej płyty, choć nie z płyty słuchałem, tylko z komputera. Ale... więcej

Tomasz Grabowski OP

Tomasz Grabowski OP na Liturgia.pl

Od początku zaangażowany w działalność Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego, w latach 2005-2010 jego dyrektor, a od przekształcenia w Fundację – prezes w latach 2010-2016. Od września 2016 r. prezes Wydawnictwa Polskiej Prowincji Zakonu Kaznodziejskiego „W drodze” w Poznaniu i stały współpracownik Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.