Modlitwa wynagradzająca

W związku z dzisiejszym koncertem Madonny w Warszawie abp Hoser zarządził w diecezji warszawsko-praskiej godzinną adorację Najświętszego Sakramentu jako modlitwę wynagradzającą za grzech bluźnierstwa. Nie jest to sprawa tylko jednej diecezji, dlatego warto się do tej modlitwy przyłączyć, tam gdzie kto jest. Tych, którzy to przeczytają, zachęcam do przyłączenia się w miarę swoich możliwości, jeśli nie ma możliwości udać się na adorację,  to jak kogo Pan Bóg natchnie.

W związku z dzisiejszym koncertem Madonny w Warszawie abp Hoser zarządził w diecezji warszawsko-praskiej godzinną adorację Najświętszego Sakramentu jako modlitwę wynagradzającą za grzech bluźnierstwa. Nie jest to sprawa tylko jednej diecezji, dlatego warto się do tej modlitwy przyłączyć, tam gdzie kto jest. Tych, którzy to przeczytają, zachęcam do przyłączenia się w miarę swoich możliwości, jeśli nie ma możliwości udać się na adorację,  to jak kogo Pan Bóg natchnie. W naszym domu zakonnym w Lublinie dziś wieczorem również będziemy adorować Najświętszy Sakrament w intencji wynagradzającej.


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Maciej Zachara MIC

Maciej Zachara MIC na Liturgia.pl

Urodzony w 1966 r. w Warszawie. Marianin. Rocznik święceń 1992. Absolwent Papieskiego Instytutu Liturgicznego na rzymskim "Anselmianum". W latach 2000-2010 wykładał liturgikę w WSD Księży Marianów w Lublinie, gdzie pełnił również posługę ojca duchownego (2005-2017). W latach 2010-2017 wykładał teologię liturgii w Kolegium OO. Dominikanów w Krakowie. Obecnie pracuje duszpastersko w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Bazylianówka w Lublinie. Ponadto jest prezbiterem wspólnoty neokatechumenalnej na lubelskiej Poczekajce, a także odprawia Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w rektoralnym kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica w Lublinie....