Nasza paczka

Joanna J. i ja właśnie nadaliśmy na poczcie paczkę dla Karmelu w Suchej. Nawet całkiem miła pani była w okienku. Mam nadzieję, że paczka dojdzie bezpiecznie.

A tu chciałbym podziękować wszystkim, którzy się na nią złożyli. Udało się kupić sporo rzeczy: lekarstwa, środki opatrunkowe, nasiona, środki czystości, wieszaki i nawet – jakże trudną do zdobycia! – solniczkę z wieczkiem, o którą siostry szczególnie prosiły. Myślę, że można się spodziewać listu od nich, kiedy paczkę otrzymają.

z Karmelu


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Marcin L. Morawski

Marcin L. Morawski na Liturgia.pl

Filolog (ale nie lingwista) o mentalności Anglosasa z czasów Bedy. Szczególnie bliska jest mu teologia Wielkiej Soboty. Miłośnik Tolkiena, angielskiej herbaty, Loreeny McKennitt i psów wszelkich ras. Uczy greki, łaciny i gockiego. Czasami coś tłumaczy, zdarza mu się i wiersz napisać. Interesuje się greką biblijną oraz średniowieczną literaturą łacińską i angielską. Członek International Society of Anglo-Saxonists, Henry Bradshaw Society.