Rozpoczynamy moderowanie komentarzy na stronie

W związku ze wzmożoną w ostatnim czasie działalnością robotów internetowych - polegającej m.in. na zamieszczaniu adresów do stron pornograficznych - zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie moderowania komentarzy.

Nie ma to związku z cenzurą czy ograniczaniem wypowiedzi naszych czytelników. Wierzymy w celowość udostępnienia przestrzeni swobodnej wypowiedzi na przezentowane tematy. Naszą opinię podzielają czytelnicy strony. Dowodem niech będzie ilość komentarzy do tej pory przez nich dodana.

Z drugiej strony, od początku istnienia strony komentarze były kontrolowane, aby wyłapać wypowiedzi wulgarne lub efekty działalności robotów internetowych. Niestety, nie zawsze udawało nam się reagować natychmiast.

Dodawanie komentarzy odbywa się w taki sam sposób, jak do tej pory; co więcej, autor komentarza widzi go jako dodany. Aby jednak był widoczny dla wszystkich uźytkowników, musi zostać zaakceptowany przez redakcję strony.

Mamy nadzieję, że nowa forma działania komentarzy sprawdzi się. Oczywiście, czekamy na Państwa komentarze w tej sprawie…

mw

Michał Wsiołkowski

Zobacz także