Universae Ecclesiae (2)

Obiecałem w tym tygodniu napisać komentarz do instrukcji "Universae Ecclesiae". Ponieważ jednak dzisiaj udzieliłem jednego wywiadu na ten temat, to już nie będę się powtarzał, tylko kiedy on się ukaże, podam do niego link lub przekopiuję na blogu, najwyżej pod spodem coś dodając, jeśli coś ważnego przyjdzie mi do głowy.

Obiecałem w tym tygodniu napisać komentarz do instrukcji "Universae Ecclesiae". Ponieważ jednak dzisiaj udzieliłem jednego wywiadu na ten temat, to już nie będę się powtarzał, tylko kiedy on się ukaże, podam do niego link lub przekopiuję na blogu, najwyżej pod spodem coś dodając, jeśli coś ważnego przyjdzie mi do głowy.


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Maciej Zachara MIC

Maciej Zachara MIC na Liturgia.pl

Urodzony w 1966 r. w Warszawie. Marianin. Rocznik święceń 1992. Absolwent Papieskiego Instytutu Liturgicznego na rzymskim "Anselmianum". W latach 2000-2010 wykładał liturgikę w WSD Księży Marianów w Lublinie, gdzie pełnił również posługę ojca duchownego (2005-2017). W latach 2010-2017 wykładał teologię liturgii w Kolegium OO. Dominikanów w Krakowie. Obecnie pracuje duszpastersko w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Bazylianówka w Lublinie. Ponadto jest prezbiterem wspólnoty neokatechumenalnej na lubelskiej Poczekajce, a także odprawia Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w rektoralnym kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica w Lublinie....