Wspomóż serwis Liturgia.pl

Wierzymy, że jedną z tych rzeczywistości, które przywracają obecność Boga w świecie jest liturgia. Jest to jedna z tych rzeczy, które na prawdę są „nasze“ – dlatego nie wahamy się prosić Was o pomoc i wsparcie.

Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele Liturgia.pl,

Dobiega końca kolejny rok, w którym staraliśmy się zrozumieć i wypełniać słowa św. Pawła: „Wszystko bowiem jest wasze: czy to Paweł, czy Apollos, czy Kefas; czy to świat, czy życie, czy śmierć, czy to rzeczy teraźniejsze, czy przyszłe; wszystko jest wasze, wy zaś Chrystusa, a Chrystus – Boga” (1 Kor 3, 21-23). Wierzymy, że jedną z tych rzeczywistości, które przywracają obecność Boga w świecie jest liturgia. Jest to jedna z tych rzeczy, które na prawdę są „nasze“ – dlatego nie wahamy się prosić Was o pomoc i wsparcie. 

Koniec roku to dobry czas na gesty dobroczynności, datki na rzecz inicjatyw non-profit, takie jak nasz serwis. W nadziei, że dotychczasową pracą choć trochę przybliżyliśmy Wam piękno liturgii Kościoła – prosimy o wszelki rodzaj wsparcia finansowego, którego możecie udzielić. Udostępniamy krótki i prosty formularz, dzięki któremu łatwo możecie dokonać wpłaty poprzez przelew elektroniczny, tradycyjny lub PayPal – wystarczy wcisnąć czerwony przycisk poniżej.

Redakcja
Redaktorzy, którzy współtworzyli i współtworzą Liturgia.pl

Datki przekazane na rzecz Liturgia.pl zaradzą pierwszym potrzebom, które od kilku lat spędzają nam sen z powiek. Wasze wsparcie:

  • pomoże utrzymać dotychczasowy zespół,
  • da możliwość gratyfikacji autorów cennych tekstów, tłumaczeń
  • pozwoli kontynuować prace nad bazą multimediów (serie filmów, audycji, nagrań).

Wciąż nie opuszczają nas niecodzienne i wartościowe pomysły, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić w nadchodzącym roku.

Wspomóż

Za wszelką pomoc finansową serdecznie dziękujemy. Prosimy o modlitwę i o Waszą aktywną obecność w serwisie.

Z pozdrowieniami,
Małgorzata Gadomska
menedżer redakcji Liturgia.pl
ul. Dominikańska 3/11, 31-043 Kraków
tel./fax 12 430 19 34, kom. 668 337 262

Decyzja nr 6/2012 z dn. 12 września 2012 r. Ministra Administracji i Cyfryzacji na przeprowadzenie zbiórki publicznej przez Fundację Dominikański Ośrodek Liturgiczny z przeznaczeniem zebranych ofiar na utrzymanie i obsługę serwisu Liturgia.pl.

Zobacz także