DUCH – zapisy na kolejne Warsztaty Rozwoju Wokalnego ruszyły

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne zaprasza na ostatnie już spotkanie z cyklu Warsztatów Rozwoju Wokalnego. Tytuł spotkania nosi nazwę: DUCH. Będzie to przede wszystkim rozmowa o ,,muzycznej duszy”, którą każdy ma w sobie oraz o tym, jak ważny jest to aspekt w życiu muzyka.

Warsztat w formie online odbędzie się 13 maja, a poprowadzi go Katarzyna Młynarska – pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz i coach.

Spotkanie odbędzie się 13.05.2022 r. w godzinach 19:00 – 21:00 na platformie MSTeams. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt pozostaje bez zmian i wynosi 40 złotych od osoby.

Zapisy odbywają się przez formularz Google od 27 kwietnia 11 maja 2022 roku. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej oraz Facebooku.

Projekt WRW to cykl spotkań online trwający już od roku. Adresowany jest on do osób, które pragną w świadomy i konsekwentny sposób poznawać i rozwijać swoje umiejętności wokalne. Poprzez formę wykładów i ćwiczeń praktycznych uczestnicy zajmą się pogłębioną pracą nad każdą z trzech sfer jakie posiada człowiek – ciałem, psychiką i duchem.

Zobacz także

FreshMail.pl