Nagrania głosów do części stałych Mszy św.

Ciesząc się z pozytywnego odbioru nagrań głosów do kolęd, udostępniamy kolejną porcję materiałów pomocniczych. Tym razem są to głosy do siedmiu zestawów mszalnych części stałych.

Nagrania powstały dzięki udostępnieniu nam istniejących już wcześniej plików przesłanych ze środowisk działających przy naszych klasztorach w Gdańsku (Schola 21 – Łukasz Zdancewicz) i na Służewie. Uzupełniliśmy je i dodaliśmy kilka nowych pozycji.

Uwaga: gdyby poniższe odtwarzacze nie działały poprawnie, prosimy otworzyć playlistę w serwisie Hearthis, korzystając z linku nad każdym playerem.

1. Alexander messe, m.: M. Pilśniak OP, J. Gałuszka, NT tom I, s. 25 – otwórz playlistę

2. Missa de misericordia, m.: P. Bębenek, NT tom II, s. 40 – otwórz playlistę

3. Missa de sanctis, m.: P. Bębenek, NT tom II, s. 44 – otwórz playlistę

4. Missa Orientalis, m.: J. Sykulski, NT tom I, s. 30 – otwórz playlistę

5. Missa spei, m.: U. Rogala, NT tom II, s. 50 – otwórz playlistę

6. Msza o Zmartwychwstaniu Pańskim, m.: J. Sykulski, NT tom I, s. 38 – otwórz playlistę

7. Msza Wieczerzy Pańskiej, m.: Dawid Kusz OP, NT II, s. 65 – otwórz playlistę

W ubiegłym roku opublikowaliśmy nagrania głosów do wielu znanych kolęd.

W przygotowaniu są głosy do pieśni na Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wigilię Paschalną.

Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w nasz projekt nagrywania głosów, zapraszamy do przysyłania swoich nagrań, które później zostaną bezpłatnie udostępnione przez naszą stronę. Adres mail: w.sznyk@liturgia.dominikanie.pl.

Zobacz także

Wojciech Sznyk OP

Wojciech Sznyk OP na Liturgia.pl

Dominikanin, absolwent filozofii na Uniwersytecie Łódzkim, teologii na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Podyplomowych Studiów Chórmistrzostwa i Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Przed wstąpieniem do zakonu zaangażowany w Ruch Światło-Życie, odnowę charyzmatyczną, spotkania w duchu Taizé, duszpasterstwo młodzieżowe i akademickie. Prowadził schole liturgiczne, pełnił funkcję kantora oraz brał udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach muzycznych religijnych i świeckich.