ś.p. Zofia – prośba o modlitwę

Wszystkich którzy przeczytają, proszę o modlitwę za ś.p. Zofię, 46-letnią kobietę, która zginęła potrącona przez samochód w Łopienniku k. Krasnegostawu w piątek 2 listopada. Proszę o modlitwę za nią oraz o umocnienie dla jej rodziny.

Wszystkich którzy przeczytają, proszę o modlitwę za ś.p. Zofię, 46-letnią kobietę, która zginęła potrącona przez samochód w Łopienniku k. Krasnegostawu w piątek 2 listopada. Proszę o modlitwę za nią oraz o umocnienie dla jej rodziny.


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także

Maciej Zachara MIC

Maciej Zachara MIC na Liturgia.pl

Urodzony w 1966 r. w Warszawie. Marianin. Rocznik święceń 1992. Absolwent Papieskiego Instytutu Liturgicznego na rzymskim "Anselmianum". W latach 2000-2010 wykładał liturgikę w WSD Księży Marianów w Lublinie, gdzie pełnił również posługę ojca duchownego (2005-2017). W latach 2010-2017 wykładał teologię liturgii w Kolegium OO. Dominikanów w Krakowie. Obecnie pracuje duszpastersko w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Bazylianówka w Lublinie. Ponadto jest prezbiterem wspólnoty neokatechumenalnej na lubelskiej Poczekajce, a także odprawia Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w rektoralnym kościele Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica w Lublinie....