Warszawa: Miłość ponad wszystko – warsztaty „u Świętego Ducha”

W dniach od 27 lutego do 1 marca 2015 r. w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Warszawie odbędą się warsztaty muzyki liturgicznej prowadzone przez Piotra Pałkę, podczas których przygotowany i wykonany zostanie utwór „Miłość ponad wszystko”.

Warsztaty są adresowane do wszystkich, którzy chcieliby coraz piękniej i bardziej świadomie służyć śpiewem podczas liturgii, a w szczególności do osób działających w muzycznych zespołach parafialnych.

Podczas warsztatów zostanie przygotowany i wykonany utwór kompozytora „Miłość ponad wszystko”. Jest to godzinna modlitwa śpiewem, graniem i słowem mówionym, której „celem jest wyrażenie miłości do Boga, jest reakcją na nienawiść okazywaną wobec Niego. To odpowiedź na akty znieważania Boga i Jego Świętych, które mają miejsce we współczesnej cywilizacji. Zamiast przyczyniać się do nagłaśniania strasznych wydarzeń, można wyrazić Bogu miłość – jako przeciwwagę dla aktów nienawiści”.

Posłuchaj nagrania prawykonania
http://voceangeli.pl/audio/milosc/MILOSC_PONAD_WSZYSTKO.mp3|duration=3060
Pobierz to nagranie jako plik mp3

Koszt podstawowy warsztatów to 45 zł, obejmuje śpiewnik, honoraria dla prowadzących warsztaty, ciastka i napoje oraz agapę. Posiłki cateringowe (dla chętnych) są płatne dodatkowo. Zapisy trwają do 13 lutego, odbywają się poprzez formularz na stronie www.warsztatymuzyczne.waw.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie oraz pod adresem e-mail: kontakt.warsztatymuzyczne@gmail.com.

 

Zobacz także