Wrocław: Liturgiczne Studium Wokalne zaprasza na Warsztaty Rozwoju Wokalnego

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne rozpoczyna Warsztaty Rozwoju Wokalnego. Część pierwsza, pod tytułem „Ciało”, odbędzie się 26 marca w formie online, a poprowadzi ją Katarzyna Młynarska - pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz i coach.

Wrocławskie  studium tym projektem rozpoczyna cykl spotkań online. Adresowany jest on do osób, które pragną w świadomy i konsekwentny sposób poznawać i rozwijać swoje umiejętności wokalne. Poprzez formę wykładów i ćwiczeń praktycznych uczestnicy zajmą się pogłębioną pracą nad każdą z trzech sfer jakie posiada człowiek – ciałem, psychiką i duchem.

Część pierwsza cyklu nosi tytuł: „Ciało”, a poprowadzi ją Katarzyna Młynarska – pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz i coach. Spotkanie odbędzie się 26.03.2021 r. w godzinach 17:00 – 20:00 na platformie Teams. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt warsztatów to 40 złotych od osoby.

Zapisy odbywają się przez formularz Google od 10 marca do 20 marca 2021 roku. Szczegóły na stronie internetowej oraz na Facebooku Wrocławskiego Liturgicznego Studium Wokalnego, a także w regulaminie.

ds


Wpisy blogowe i komentarze użytkowników wyrażają osobiste poglądy autorów. Ich opinii nie należy utożsamiać z poglądami redakcji serwisu Liturgia.pl ani Wydawcy serwisu, Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny.

Zobacz także